Rollup dwustronny – podwójna siła!

Zastosowanie rollupów dwustronnych daje możliwość obustronnej ekspozycji przekazu reklamowego przy tej samej zajętej powierzchni na podłodze – idealne rozwiązanie np. na targi!

Rollup dwustronny szczegoly

Rozmiary i ceny* rollupów dwustronnych

Z uwagi na ciągle zmieniające się dostępności i ceny kaset, nie jesteśmy w stanie udostępnić cennika na stronie www. Prosimy o maile z zapytaniami, wyślemy aktualną wycenę. Przepraszamy za niedogodności.

Przygotowanie plików

Prosimy zapoznać się z informacjami jak przygotować plik do druku. Możemy oczywiście pomóc w składzie i przygotowaniu pliku do druku. Koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości pracy.

Termin

Standardowy termin wykonania rollupu dwustronnego wynosi 48 godziny*.

Odbiór niemal w centrum Warszawy

Nie trzeba jechać po odbiór gdzieś pod Warszawę. Nasza drukarnia znajduje się na Stegnach, niemal w centrum miasta.

Wysyłka

Oferujemy oczywiście możliwość wysyłki kurierem – zarówno w serwisie miejskim jak i krajowym. Koszt – 25,00 zł netto (29 zł netto przesyłka pobraniowa) niezależnie od ilości zamówionych rollupów!

Możemy również wysłać rollup za granicę. Koszt zależy od kraju docelowego oraz standardu przesyłki.

*w przypadku dużej ilości zleceń termin może ulec wydłużeniu

przycisk "wyslij zapytanie"

Tagi: Rollup dwustronny, roll up dwustronny, dwustronny roll-up, dwustronne rollupy, roll upy dwustronne, dwustronne roll-upy, rollup dwustronny Warszawa, roll up Warszawa, dwustronny roll-up Warszawa, rollup dwustronny producent, dwustronny roll up producent, roll-up dwustronny producent