Rollupy z atestem niepalności B1

Niepalne rollupy – materiał, na którym wykonywany jest wydruk posiada atest palności B1, czyli oznaczony jest jako “trudno palny”. Jest to częsty wymóg materiałów prezentowanych w publicznych miejscach zamkniętych – sklepy, galerie handlowe, kina, itp. rollupy z wydrukiem z materiału niepalnego (trudnopalnego)

Rollup – grubszy i sztywniejszy materiał

Materiał ten jest grubszy i sztywniejszy niż standardowy blockout, na którym wykonujemy rollupy i x-bannery. Dzięki temu lepiej się prezentuje – nie zawija brzegów wydruku, mniej się faluje.

Laminowanie

Tak jak zwykły blockout można go laminować, jednakże należy pamiętać, że laminat nie posiada atestu niepalności!

Ceny rollupów na materiale niepalnym

Niepalny blockout jest trochę droższy od zwykłego. Dla uproszczenia cennika przyjęliśmy, że koszt wydruku na tym materiale jest o 10 zł netto/m2 wyższa niż na zwykłym blockoucie.

Termin

Materiał posiadamy na stanie, dlatego terminy realizacji zleceń są takie same. Standardowy termin wykonania zamówienia wynosi 24 godziny*. Jesteśmy jednak w stanie gotowy rollup wykonać od ręki, nawet w ciągu godziny! Jest to usługa ekspresowa, płatna +100% kwoty zamówienia.

*w przypadku dużej ilości zleceń termin może ulec wydłużeniu

przycisk "wyslij zapytanie"
Tagi: Rollup niepalny, trudnopalny roll up, niepalny roll-up, rollupy z atestem niepalności, roll upy niepalne, trudnopalne roll-upy, niepalny rollup Warszawa, roll up z atestem Warszawa, roll-up atest Warszawa, rollup z atestem niepalności producent, niepalny roll up producent, roll-up producent, druk niepalnych rollupów Warszawa, rollup z atestem niepalności B1 cena